ACASă CAZ CONTACTEAZA-NE

Se apropie Anul Nou Chinezesc, iar echipa noastră a finalizat mai multe comenzi internaționale

2023-01-06 15:59

Este începutul lunii ianuarie, ceea ce înseamnă că vine Anul Nou Lunar chinezesc. Acest festival este cel mai important pentru chinezi. Echipa noastră avansează programul de producție cu cea mai rapidă viteză pentru a se asigura că ultimele comenzi înainte de Anul Nou Chinezesc pot fi finalizate înainte de data livrării.


A trecut o lună de la ajustarea politicii de prevenire și control al epidemiei și multe persoane au fost infectate cu virusul. Deși virusul încă se răspândește, majoritatea oamenilor își pot recupera treptat după infecție. Echipa SUOHER consideră că, după ce a trecut de perioada de vârf a infecției cu virus, societatea poate scăpa încet de impactul epidemiei de COVID-19. Sperăm că în 2023, putem explora o piață globală mai largă împreună cu parteneri și clienți.


Următoarele sunt câteva imagini recente cu produse încărcate în containere.


heat pump

heat pump

Obțineți cel mai recent preț? Vom răspunde cât mai curând posibil (în maxim 12 ore)
ACASă PRODUS Produse personalizate cu pompe de căldură Pompă de căldură DC Inverter Pompă de căldură monobloc DC Inverter Pompă de căldură Split DC Inverter Pompă de căldură DC Inverter silențioasă Pompă de căldură cu invertor CC EVI (temp. joasă). Pompă de căldură cu invertor CC economică monobloc Pompă de căldură cu invertor DC economică split Pompă de căldură cu sursă de aer Pompă de căldură cu sursă de aer împărțită Pompă de căldură cu sursă de aer standard monobloc Pompă de căldură cu sursă de aer verticală monobloc Pompă de căldură cu sursă terestră Pompă de căldură cu sursă de sol standard monobloc (Seria X) Pompă de căldură monobloc cu sursă de sol (serie economică) Pompă de căldură cu sursă de sol monobloc (aspect nou) Pompă de căldură comercială la sol Pompă de căldură cu sursă de pământ cu invertor de curent continuu Pompa de caldura All in One Pompă de căldură pentru piscină Pompă de căldură standard pentru piscină Pompă de căldură pentru piscină DC Inverter Pompa de caldura EVI Pompă de căldură standard EVI Pompă de căldură Split EVI Pompa de caldura la temperatura ridicata șTIRI Știri de companie Noutăți despre produse Știri din industrie Știrile Societății CAZ FABRICA DE TURISM -25 de grade laborator de temperatură ultra joasă Linie de producție Depozit curat și standard Echipamente profesionale de testare a producției CONTACTEAZA-NE DESPRE NOI Stilul companiei Activități de expoziție autentifica Serviciul de echipă livra Responsabilitate Întrebări frecvente